HAVALİMANI TRANSFERİ

Siz değerli misafirlerimizi havalimanında bulunan karşılama ekibimiz eşliğinde, tarafınıza tahsis edilmiş olan aracımız ile birlikte sizin belirlediğiniz noktaya ulaşım hizmetinizi gerçekleştirmekteyiz.
Deneyimli şoförlerimiz ve lüks araçlarımız ile havalimanı transferi konusunda siz değerli misafirlerimize en kaliteli hizmeti sunmak birincil amacımızdır..

 

VIP ARAÇ TAHSİSİ

İster yarım gün isterseniz bir hafta..
Kaç gün veya nasıl bir araç olacağını siz değerli misafirlerimiz belirliyor. Deneyimli şoförlerimiz ve özel dizayn edilmiş VIP araçlarımız eşliğinde belirteceğiniz noktadan sizleri alıyoruz. Gazetenizi okurken veya müziğiniz dinlerken, konforlu bir şekilde gideceğiniz noktaya sizleri ulaştırıyoruz..

FUAR & KONGRE TRANSFERİ

İstanbul'da yada farklı şehirlerde yapılacak olan fuarlar için misafirlerizmi gelecek ? Bize bırakın..
Havalimanından misafirlerimizi karşılayalım. Kişi sayılarına göre araç tahsis ederek fuar merkezine konforlu bir şekilde ulaşımlarını sağlayalım.
Çıkış saatine kadar bekleyerek tekrar alalım, eğer konaklama yapılacak ise otele, yapılmayacak ise havalimanına tekrar ulaşımlarını sağlayarak transfer hizmetimizi gerçekleştirelim..

 

TURİZM HİZMETLERİ

Transfer hizmetlerimizin yanı sıra, VIP araçlarımız ile siz değerli misafirlerimizi belirlediğiniz noktalardan deneyimli şoförlerimiz eşliğinde alıyoruz. Türkiye'nin her yerine ister günübirlik isterseniz de konaklamalı olarak profesyonel rehberimiz eşliğinde geziler düzenliyoruz.
Kapadokya, Edirne, Abant, Uludağ, Safranbolu.. gibi birçok nokta hakkında en detaylı bilgileri verebilimekte ve en kaliteli hizmeti sunabilmekteyiz..


  Copyright © 2013 - Çelik Turizm & Taşımacılık
Tasarım ve Uygulama: